Jesteśmy producentami frezów nasadzanych do maszynowej obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych. W narzędziach stosujemy najwyższej jakości surowce : stale szybkotnące HSS i węgliki spiekane HM gwarantujące wydajną i dokładną obróbkę.
Frezy posiadają atest wydany przez Laboratorium Badania Obrabiarek i Narzędzi do Drewna Akademii Rolniczej w Poznaniu.

Oferujemy typowe frezy proste i kształtowe np. do rowków, wręgów, płaszczyzn, ćwierćwałków, listew przypodłogowych , meblowych, poręczy, kasetonów, klejenia jak również zestawy frezów np. do drzwi kasetonowych, drzwiczek meblowych, desek boazeryjnych, szalówkowych, podłogowych, parkietu, ramiakow okiennych i EURO-OKIEN.
Prezentowany Państwu katalog frezów zawiera pełną aktualną ofertę produkcyjną.
Pozycje w których podane zostały ceny są sprzedawane ,,z półki” lub przy ich chwilowym braku realizowane w pierwszej kolejności.

Oferta dotyczy średnic wrzeciona 30 mm.
cenowo jest aktualna do końca października 2005r.
Pozostałe pozycje katalogowe, wyróżnione jednym znakiem ,,x” ,przy których ceny nie występują , wykonywane są na zamówienia.
Dotyczy to również dowolnych frezów nasadzanych nie umieszczonych w katalogu, które wykonujemy na indywidualne zlecenia.

Sprzedaż prowadzona jest na miejscu lub wysyłkowo z doliczeniem kosztów wysyłki.

Prowadzimy sprzedaż narzędzi do drewna firm krajowych i zagranicznych.
Zapraszamy po piły tarczowe, frezy trzpieniowe, noże do strugarek, wilgotnościomierze do drewna.

Oferujemy Państwu także serwis w zakresie ostrzenia narzędzi : frezów nasadzanych i trzpieniowych, noży do strugarek, pił tarczowych (na automatach Vollmera).
Ostrzenie frezów wykonujemy na nowym automacie firmy Lakfam, co gwarantuje idealny podział ostrzy i wysoką gładkość powierzchni.

mgr inż. Gustaw Ładzieński

mgr inż. Marcin Kozerski

adres:

ul. Trakt Brzeski 124
05-077 Wesoła
tel./fax: 0-22 773 39 37

godziny otwarcia:

pon.-pt. 9:00-17:00
sobota: 9:00-14:00